Luh Tahtası


Afrika'nın bölgesinde, ilim yolunda büyük bir adım atmak için luh dağıtımı yapıyoruz. Huzur Derneğiolarak talebelere sizlerin yardımları ile luh ulaştırıyoruz.

Batı Afrika'daki her 3 okul çocuğundan 2'si , öğrenimlerini desteklemek için gerekli malzemelere sahip değil.

Sahra altı Afrika'da binlerce öğrencinin okul malzemelerine ve ders kitaplarına erişimi yok.

Bir sınıftaki her öğrenciye bir luh sağlamak okuryazarlık puanlarını yüzde 5-20 oranında artırır.

Gerekli okul malzemeleri olmadan, parlak genç beyinler, akademik olarak gelişmek için ihtiyaç duydukları eğitim kalitesinden yoksundur. Yüksek potansiyele sahip çok sayıda genç, kendileri ve toplulukları için yapıcı yollardan ziyade yıkıcı yollara yöneliyor.

HUZUR DERNEĞİ VE AFRİKA'DA EĞİTİM


Zorluk çeken okullar, kendilerine sunulan az şeyle çok çalıştığında, yardım etmek için devreye gireriz. Okullara temel eğitim araçları sunarak, Afrika topluluklarının gelecekteki liderleri için kaliteli eğitime erişimi iyileştiriyoruz.

Yardım edebilirsiniz - bugün Afrika'daki çocuklar için okul malzemeleri bağışlayın

Huzur Derneği, cömert bağışlar yoluyla okul malzemelerine kaynak sağlamak için bir kanal oluşturmak ve bu malzemeleri doğrudan en çok ihtiyaç duyulan Afrika okullarına dağıtmak, öğrenciler üzerinde önemli ve sürdürülebilir bir etkiye sahip olacağı basit öncülüyle başladı.

Huzur derneğimize bağışta bulunun ve muhtaç durumdaki yoksul Afrikalı çocukların eğitim, bakım ve desteğinin güvence altına alınmasına yardımcı olacaksınız. Bugün Huzur derneğimize bağışta bulunmaya karar verirseniz, verdiğiniz fonların %100'ünün yardımınıza muhtaç olan Afrikalı çocukları destekleyeceğini garanti ediyoruz

Sadık bağışçıların, sponsorların ve bağış toplayıcıların yardımıyla, taban organizasyonumuz, 1. sınıftan 12. sınıfa kadar 178 dezavantajlı Afrikalı çocuğa, ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış bir kişisel eğitim programı sağladı. Hayırsever bağışlara yönelik kişisel yaklaşımımız, Afrikalı çocuklarımıza yardım etmek için bağışta bulunmaya karar veren bireylere, işletmelere ve okullara düzenli geri bildirim sağlamamızı sağlar.

Çalışmalarımızı sürekli takip ederek, değerlendirerek ve yıllık olarak raporlayarak kendimizi sorumlu tutuyoruz. İzleme ve değerlendirmemiz sayesinde etkimizi ölçüyor ve çalışmalarımızı nasıl iyileştireceğimizi öğreniyoruz.

Eğitim İşbirliğimizin bir parçası olarak ve öğretmen geliştirme, sınıf inşaatı, su çözümleri, eğitim ve beslenme programları gibi faaliyetleri içerir.

Devlet ortaklarımızla işbirliği içinde öğrenciler, onları yaşam için gerekli beceri ve bilgilerle donatan yüksek kaliteli bir eğitim alırlar.


Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim