Tanzanya Su Çeşmesi

Tanzanya Su Çeşmesi ile, sömürge ve misyonerlik hem maddi hem de manevi anlamda yıpratımızı Afrika'ya "vefamızı" adından küçük bir üründen biridir. Afrika'ya umut ediyoruz. Bedenle ilgili bir eser olacak.

Rabbimizin mezunlarından biri olan suyun canlılar için çok iyi kavradığımız için özellikle geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylarda, bilhassa kuraklığında yaşananları Afrikamızda “Su Kuyuları” olarak görüyoruz.

Çad (2100€)
Arakan Kuyu (850$)
Arakan Şadırvan (2200$)
Bangladeş (2200$)
Tanzanya (2200$)
Pakistan (1000$)
öncelikle ihtiyaç duyulan ihtiyaçları” “ Su Kuyuları ” açmaktayız.

Nasıl Su Kuyusu Açtırabilirim?

Su kuyusu açma isteyen hayırseverlerimiz, sınava gireceklerinde, öğretmenler tarafından öğretmenler tarafından ayrıntılı bilgiler verilmektedir. En gerekli olan listede, eğitim ile birlikte hayırlara verilecek ve yerçının eğitimi verilir. Bağışçının su kuyusuna vermek, isimlendirilen veya dikkate alınmayan ve küçük öğrencilerden geçirilir. Kuyusunun kullanılması. Tamamlandığı anda hayratın isminin olduğu tabela kuyunun başına asılır. Bitmiş hali ile görüntülenen su kuyusunun videosu, bağışçıya ödeme ile birlikte gönderilir.

Yoksulluktan kuruluşunun ilkın sahibi temiz su olduğuna ve buna sahip olmayanların önceleri sahibi olması gerekiyor.

Dünyada ev içi tarım ve sanayi için yeterli olan su var, bu “büybütün yoksullar” dünyadan büyük ölçüde büyüyor. Kanalizasyon, hendeklerden ve derelerden su toplamaya zorlananlardan, şanslı olanlardan, şansın yokluğundan dolayı büyük ölçüdedeleyen bir hayatiyete sahip olan insanlar. Bu ve kaçınılabilir Sorun.

Gelişen olankte, “kirli su, insan için büyük boyuttan çok daha fazla bir tehdittir”. Ne yazık ki, onların oyunlarının büyük çoğunluğunu yapıyor. Her yıl tahminen 2,2 milyon çocuk ishalden ölmekte ve43 milyon okul halkla ilgili 4 gündür. Bu kriz, insani kalkınmanın sağlanması için temelinin sağlanmasıyla sağlanabilecek: atık hale getirilmesi ve sanitasyonun sağlanması.

Kırsal halklar bu sima, ince sima içinde barındırıyor. Afrika'da 1' (330 milyonluk) iyi su içindei, uygun bir bölgede en büyük nüfusla karşı karşıya karşıya. Yüzlerce seksen dördü yaşamakta. Bu, 1990'dan bu yana olan su kaynağına sahip olmayan 66 milyonluk bir temsil ediyor. Ne yazık ki, satın almaya yönelik uygulamalara yönelik yardımları alışkenken, yanalara yönelik yardımlar 2000 yılından bu yana %60 oranında tasarlanmıştır6 . Sonuç olarak, herhangi bir günde, Sahra Altı Afrika'daki hastane yataklarının %50'sinden fazlasının su/hijyenle ilgililerle doluyor.


Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim